Atmintinė šokinėjantiems


BATUTO ERDVĖ – ATMINTINĖ PRIEŠ PRADEDANT ŠOKINĖTI

– Batutų pramogų centro dienos bilietas suteikia teisę neribotai naudotis visais atrakcionais, įskaitant batuto erdvę. Dėmesio! Bilietas-apyrankė liaujasi galioti išėjus iš „Skypark“ batuto centro patalpų.

– Veiklą ant „Skypark“ batutų pramogų parko batutų, jei reikia, koordinuoja „Skypark“ batutų centro darbuotojas ar treneris. Jis turi teisę riboti asmenų skaičių ir, jeigu reikia, organizuoti žmonių judėjimą.

– Kiekvienas lankytojas pats atsako už batutų pramogų centro „Skypark“ paslaugų tinkamumą sau ir savo fizinę bei sveikatos būklę.

– 5 metų ir jaunesni vaikai ant batuto gali žaisti tik tuo atveju, jei tam neprieštarauja tėveliai ar vaiką į batutų pramogų centrą „Skypark“ atlydėję asmenys. UAB „AUSILA“ netikrina, ar vaiką į batutų pramogų centrą „Skypark“ atlydėję asmenys turi atitinkamą tėvelių įgaliojimą.

– Einant šokinėti reikia išsiimti iš kišenių daiktus (telefonus, raktus ir pan.). Daiktai gali pažeisti batutą, sužaloti lankytojus ir pasimesti porolono baseine. Prašome ant batutų neiti su papuošalais (žiedais, auskarais, grandinėlėmis, laikrodžiais ir pan.), gėrimais ir maistu, įskaitant kramtomąją gumą.

– Nerekomenduojama šokinėjant būti su akiniais.

– Negalima tampyti batutų paminkštinimų (šonų) ir ant jų karstytis. Prašome tyčia nešokti ant batuto paminkštinimų ir nesėdėti ant jų.

– Ilsintis prašome nuo batutų nulipti.

– Negalima šokinėti keliese ant vieno batuto, šokti ant tinklo ir jį tampyti.

– Batutų erdvėje draudžiami dvigubi salto, išskyrus salto į porolono baseiną. Draudžiama šokinėti per kitus asmenis.

– Porolono baseine prašome nusileisti ant kojų, nugaros ar pilvo. Į baseiną negalima šokti, kol iš jo neišlipęs kitas asmuo. Šokant į porolono baseiną būtina įsitikinti, kad jame nėra kitų asmenų arba kad į jį nešoka kitas asmuo.

– Draudžiami judesiai ir šuoliai gali būti leidžiami tik vadovaujant „Skypark“ batutų pramogų centro treneriui per specialias treniruotes.

– Prašome neišmesti iš baseino porolono kubelių.

– Draudžiama šokti ant to paties batuto, ant kurio yra kitas asmuo, nes tai sutrikdyti jo pusiausvyrą ir sukelti pavojų abiem lankytojams.

– Nesilaikant „Skypark“ batutų pramogų centro vidaus tvarkos taisyklių ar esant kitoms svarbioms aplinkybėms, batutų meistras gali paprašyti taisykles pažeidusio asmens nedelsiant palikti „Skypark“ batutų pramogų centrą. Lankytojas tokiu atveju neturi teisės nepaklusti nurodymui.

– Visi „Skypark“ batutų pramogų centro darbuotojai turi teisę paprašyti išeiti visus asmenis, kurie nesilaiko klientų elgesio atmintinėje išvardytų punktų.

– „Skypark“ batutų pramogų centro darbuotojai yra pasirengę paaiškinti visus atmintinėje išdėstytus punktus. Jei turite klausimų ar problemų, iškart kreipkitės į bet kurį „Skypark“ darbuotoją. Visuomet esame pasirengę padėti!


BENDROSIOS SKYPARK VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

ATMINTINĖ PRIEŠ PRADEDANT ŠOKINĖTI

ŠVENČIŲ PATALPŲ NUOMA

 

 

 

 

 

+ PARSISIŲSK SKYPARK TAISYKLES