Bendrosios taisyklės


BENDROSIOS SKYPARK VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

– Tikimės, kad „Skypark“ lankytojas prieš pradėdamas naudotis atrakcionais yra susipažinęs su bendrosiomis vidaus tvarkos taisyklėmis ir sutinka jų laikytis.

– Prašome visus „Skypark“ batutų pramogų centro lankytojus su kitais lankytojais, įskaitant savo draugus, elgtis mandagiai ir laikytis pripažintų elgesio taisyklių bei geros moralės.

– „Skypark“ batutų pramogų centro darbuotojai nėra atsakingi ir neprižiūri į „Skypark“ vaikų vietoje vaiko tėvų ar už vaiką atsakingų asmenų. Neatsako už nelaimingus atsitikimus, išskyrus atvejus, kai tai yra susiję su žaidimų įrangos ir (arba) atrakcionų gedimu.

– Lankytojas, kuris serga, neturi teisės įeiti į „Skypark“ batutų pramogų centro teritoriją.

– „Skypark“ batutų pramogų centre draudžiama dėvėti viršutinius drabužius ir lauko avalynę, tad juos prašome palikti tam skirtoje vietoje – rūbų kabykloje. Galite turėti patalpų avalynę, pvz., gimnastikos batelius arba lygiapadžius sportbačius.

– Rūkyti, gerti alkoholinius gėrimus ar vartoti narkotines medžiagas „Skypark“ batutų pramogų centro patalpose draudžiama. Asmenys, apsvaigę nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų, neįleidžiami. „Skypark“ batutų pramogų centro darbuotojas, nustatęs, kad nesilaikoma šios taisyklės, turi teisę paprašyti lankytoją nedelsiant palikti „Skypark“ teritoriją.

– Lankytojas privalo iškart informuoti „Skypark“ batutų pramogų centro darbuotoją, jei įvyksta nelaimingas atsitikimas, lankytojas susižaloja ar išaiškėja kitos pavojingos aplinkybės, pavyzdžiui, centro taisyklių pažeidimas, potvynis, gaisras ar pan.

– Vertingus daiktus rekomenduojame palikti daiktų laikymo spintelėje. „Skypark“ neatsako už lankytojų asmeninių daiktų, taip pat vertybių pametimą, vagystes ar nuostolius ar su tuo susijusią žalą. „Skypark“ neatsako už rūbinėje ir daiktų laikymo spintelėje paliktus lankytojų daiktus.

– Visus rastus daiktus prašome perduoti „Skypark“ batutų pramogų centro darbuotojui. Pamestus daiktus saugome vieną kalendorinį mėnesį.

– Šiukšles „Skypark“ batutų pramogų centre reikia mesti į tam skirtas šiukšlių dėžes.

– Į „Skypark“ patalpas draudžiama pasiimti naminius gyvūnus.

– Prašome „Skypark“ batutų pramogų centro žaidimus ir kitas priemones naudoti kruopščiai ir tvarkingai. Sugadinus ar sunaikinus „Skypark“ turtą, „Skypark“ turi teisę reikalauti kompensuoti žalą.

– „Skypark“ batutų pramogų centre yra įrengta vaizdo stebėjimo apsauga. Tėveliai ar kiti asmenys, su vaiku įeidami į „Skypark“ batutų pramogų centrą, suteikia sutikimą stebėti save ir vaiką „Skypark“ batutų pramogų centro kameromis ir sutinka, kad vaizdo įrašas būtų skelbiamas „Skypark“ batutų pramogų centro interneto svetainėje.

– „Skypark“ batutų pramogų centre leidžiama fotografuoti. Tėveliai ar kiti asmenys, su vaiku įeidami į „Skypark“ batutų pramogų centrą, duoda sutikimą fotografuoti save ir vaiką „Skypark“ batutų pramogų centrui ir kitiems centro lankytojams ir sutinka, kad nuotraukos būtų skelbiamos „Skypark“ batutų pramogų centro interneto svetainėje.


BENDROSIOS SKYPARK VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

ATMINTINĖ PRIEŠ PRADEDANT ŠOKINĖTI

ŠVENČIŲ PATALPŲ NUOMA

 

 

 

 

 

+ PARSISIŲSK SKYPARK TAISYKLES